Organizovan ručak za korisnike socijalne službe Caritasa Beograda
359Views
U petak 29. maja u župnoj sali Krista Kralja u Beogradu, Caritas Beograd organizovao je zajednički ručak za korisnike usluga Caritasove socijalne službe, a sredstva je osigurala Beogradska nadbiskupija. Na ručku se okupilo više od trideset korisnika Caritasovih usluga, koje je na početku u ime kardinala Nemeta pozdravio njegov tajnik i župni vikar ove župe vlč. Stipo Filipović, koji ih je i posluživao, a uz njega su takođe posluživali direktor Caritasa Beograda dr Miloje Veljić, volonteri i zaposlenici Caritasa.
Na kraju ručka korisnicima su podeljeni paketi s osnovnim životnim namirnicama i sokovima koje je donirala Banka hrane Vojvodina, kao i higijenskim potrepštinama drugih donatora, posredstvom Caritasa Beograd.
KMC



