LOKALNE VESTI

[vc_row][vc_column][vc_column_text]U ponedeljak 15. juna održana je proslava Papinog praznika u parku Beogradske nadbiskupije. Proslavu je organizovala Apostolska nuncijatura u Beogradu. Brojne ambasadore, diplomate i goste dočekali su nuncije u Republici Srbiji, nadbiskup monsinjor Santo Roko Ganđemi, savetnik Nuncijature velečasni Luka

NAJAVE
NADBISKUPOVI GOVORI, PROPOVEDI I POSLANICE
YOUTUBE KANAL
Pratite nas na društvenim mrežama
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image